Přeskočit na obsah

Školení

Aktuální školení: Daňová sebeobrana 2024

I přes pandemii probíhal kurz v maximální míře prezenčně, osobně, s rozestupy a prostorem pro dotazy (kurz Opava 2021).

Jde o tradiční (už asi tak patnáctý ročník) kurz správy daní především pro daňové poradce (započítává se do KPV), ale i advokáty, auditory (máme certifikaci KAČR – KPV – pol. 29), špičkové účetní a další zájemce. Ve 12 lekcích (šest setkání po dvou dnech, zpravidla tři na jaře a tři na podzim) probereme kompletní daňový řád a související předpisy. Bohaté příklady z praxe a judikatura, prostor pro dotazy posluchačů – individuální přístup, ve skupině max. cca 20 účastníků.

Absolventky kurzu po nahlížení do spisů na FÚ v Liberci – na úřad s úsměvem!

A klademe důraz na praxi – ne jen slepě poslouchat, ale vyzkoušet vše při samotném daňovém řízení – sepsat protokol, nahlížet do spisů, kontrolovat evidenci plateb podle ODÚ a nikoli jen spoléhat na DIS, navrhovat důkazy a účastnit se výslechů svědků… To, a ještě mnoho dalšího se můžete u nás naučit. A věřte, že z Finančního úřadu budete odcházet s úsměvem a veškerý stres zůstane tam…

V příštímm roce 2024 plánujeme školení na Kladně. A možná ještě Kroměříž. Tradiční letáček je ke stažení zde:

https://www.punktum.cz/wp-content/uploads/2023/12/SNDR-nabidka-2024.pdf

Předběžné, nezávazné přihlášky je možno odeslat již nyní. Termíny zahájení a další organizační informace se dozvíte s dostatečným předstihem. Rozhodně plánujeme osobní setkání (žádné On-line kurzy), jakmile to Covidové a další podmínky dovolí.

Zůstává předpoklad šesti dvoudenních setkání, zpravidla tři na jaře (únor, duben, květen) a tři na podzim (září, říjen listopad) – vše záleží od termínu zahájení a domluvě s účastníky.